Skontaktuj się+48 723 865 000

BiProjekt Sp. zo. o. to prężnie działająca firma ze stuprocentowym kapitałem polskim, która istnieje od 2010r.

„BiProjekt” Sp. zo. o. to prężnie działająca firma ze stuprocentowym kapitałem polskim, która istnieje od 2010r.. Wiodącym zakresem naszej działalności jest projektowanie instalacji przemysłowych i kompleksowe zarządzanie projektami, przede wszystkim z zakresu przemysłu celulozowo-papierniczego.

Świadczymy również usługi consultingowe. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół projektowy opracowuje profesjonalną dokumentację techniczną, która pozwala zrealizować daną inwestycję zgodnie z założonym budżetem i na wysokim poziomie technicznym.
Agnieszka Nowak Сhief Executive Officer

Co nas cechuje

Profesjonalizm poparty wiedzą i doświadczeniem, - terminowość wykonywania prac niezależnie od charakteru zlecenia, - bogate zaplecze doświadczonych specjalistów, współpraca z uznanymi producentami.
Efektywność
Doświadczenie
Terminowość
Jakość
Specjaliści
Wykonujemy dokumentacje w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim. Naszym celem jest wysoka efektywność i jakość usług, dlatego stosujemy standardowo specjalistyczne oprogramowanie.
Poza krajowym rynkiem usług projektowych, główny obszar naszego działania skoncentrowany jest na Wschodzie. Na swoim koncie mamy bogate doświadczenie i uznanie wielu inwestorów z obszaru Federacji Rosyjskiej.
Misja i wizja Za cel stawiamy sobie sprostanie oczekiwaniom naszych Klientów. Szukamy optymalnych i skutecznych rozwiązań. Proponujemy działania standardowe, a także zaawansowane. Wspólnie wyznaczamy kierunek! Stawiając na ciągły rozwój z przyjemnością i powodzeniem spełnimy oczekiwania Klientów.

Nasz wysoko wykwalifikowany zespół projektowy opracowuje profesjonalną dokumentację techniczną, która pozwala zrealizować daną inwestycję zgodnie z założonym budżetem i na wysokim poziomie technicznym. Wykonujemy dokumentacje w języku polskim, angielskim oraz rosyjskim.
piszą o nas Pobierz artykuły, z których dowiesz się więcej na temat BiProjekt
  • Przegląd papierniczy 2013
  • Przegląd papierniczy 2017
  • Przegląd papierniczy 2018
  • Przegląd papierniczy 2019
  • Przegląd papierniczy 2020
  • Referencje Ilim Group 2020
  • Referencje Mondi Świecie 2021
Nasz zespół Doświadczeni specjaliści posiadają bogatą wiedzę praktyczną, dzięki czemu staramy się być prekursorami we wszystkim, co robimy. Jest to siła napędowa naszej organizacji.
Agnieszka Nowak Сhief Executive Officer agnieszka.nowak@biprojekt.pl
Grzegorz Nowak Executive Director grzegorz.nowak@biprojekt.pl
Mariola Piasna Office Manager mariola.piasna@biprojekt.pl
Witold Kostecki Project Manager - Senior Consultant witold.kostecki@biprojekt.pl
Bogdan Skalski Stock Prep. - Engineering Leader bogdan.skalski@biprojekt.pl
Grzegorz Kowalski Chief Mechanical Design Engineer grzegorz.kowalski@biprojekt.pl
Biuro Inżynieryjno-Projektowe BIPROJEKT Sp. z o.o. wymieni w polityce prywatności korzystają z plików cookies Zapoznaj się z naszą Polityką cookies, w której informujemy o celu używanych przez nas cookies, ich rodzajach, sposobach korzystania i ich usuwania. Jeśli klikniesz Zaakceptuj - zgadzasz się na instalację marketingowych plików cookies w Twoim urządzeniu w celu dostosowania naszych reklam do Twoich potrzeb.